Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is nice. Just what I was looking for. Nice wig without all the lace troubles. Frames the face nicely
Màu sắc: S1
Price: 1.106.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1B |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Loose Deep |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Đầu | 54.7 cm |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| SKU | sb25041968242244586 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2200244 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***e
Date:
Review: This is nice. Just what I was looking for. Nice wig without all the lace troubles. Frames the face nicely
Màu sắc: S1
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm